Wywóz odpadów po remoncie

tel. 604 797 700

O nas

Nasza firma Gruzik zajmuje się wywozem i utylizacją odpadów budowlano-remontowych i sezonowych – jeżeli potrzebują Państwo specjalistów w zakresie wywozu odpadów po remoncie, odpadów sezonowych, na przykład śniegu czy ziemi, również gabarytów, my jesteśmy całkowicie do dyspozycji!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasze samochody przystosowane są również do wywozu gabarytów, dlatego jeżeli chcą Państwo pozbyć się zalegającego mienia tego rodzaju, jesteśmy gotowi do pomocy. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która jest w stanie pomóc praktycznie w każdym przypadku, gdy chcą Państwo pozbyć się odpadów stałych lub sezonowych.

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom wszystkich z naszych klientów, dlatego też odpady odbieramy już od 1 m3. Usługi świadczymy w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach – dojeżdżamy na miejsce punktualnie.
Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami lub chcą zarezerwować wykonanie usługi, zachęcamy do skontaktowani się z nami telefonicznie lub też prosimy o skorzystanie z formularza na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług w firmie Gruzik w Warszawie – z nami wywóz i utylizacja odpadów to żaden problem!

W NASZĄ OFERTĘ WCHODZI:

  • wywóz odpadów budowlanych i poremontowych,
  • wywóz gruzu, śmieci, odpadów gabarytowych (meble, zużyty sprzęt RTV, AGD), materiałów uciążliwych,
  • wywóz odpadów sezonowych takich jak liście, ziemia, śnieg,
  • wynajem kontenerów gruzowo-śmieciowych do 5 m3 (KP-5) i do 7 m3 (KP-7),
  • wywóz odpadów w workach typu BIG-BAG od 1 m3.